Author: d***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Surprisingly soothing with a good clasping strength.
Color: Orange
Size: one-size
Price: 20kr
| Material | PC |
| Pattern Type | Plain |
| Power Supply | None |
| Color | Orange |
| Type | Hand Massagers |
| Batteries Included | No |
| Length | 15 cm |
| Width | 3.5 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2302198368181875 |
Author: d***e
Date:
Review: Surprisingly soothing with a good clasping strength.
Color: Orange
Size: one-size
Author: t***x
Date:
Review: Feels really nice
Color: Orange
Size: one-size
Author: u***0
Date:
Review: nice one look good stisfiatisfied
Color: Orange
Size: one-size
Author: z***a
Date:
Review: Good solid material. I am satisfied with the product.
Color: Orange
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.